Previous
İleri
MARKALARİNSAN KAYNAKLARI

Teknopor Otomotiv insan kaynakları yönetim anlayışı; "Kariyer yapmak isteyen insanlar için tercih edilen bir şirket", bu hedefe ulaşmaktır.

Teknopor Otomotiv İnsan Kaynakları Grubu, farklı iş birimlerinden nitelikli elemanlarla çalışan kaynakların verimli bir şekilde geliştirilmesi ve yerleştirilmesini sağlamak, şirketin vizyonunu (kariyer yapmak isteyenlerin, ilk tercihi yapan bir kurum) katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İnsan kaynakları yönetimi anlayışı, vizyon ve değerlerini sürekli geliştirmek için organizasyonun kadrosunu güçlendirmek, takımın yeteneklerini arttırmak için en yüksek standartlarda etkin, yetenekli, iş odaklı bireylerin şirket yapısını elde etmesini sağlamak ve geliştirmek onlar. “İnsan kaynağı” na sahip olan Teknopor'un hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan en önemli değer.

Bu nedenle, İnsan Kaynakları Grubunun temel politikası; Çalışan motivasyonu ve memnuniyeti, değerlendirme yetenekleri doğrultusunda, sürekli gelişmeyi ve verimli çalışmayı sağlamak için ortak bir kurum kültürü oluşturmaktır.